خدمات

درمان_ریشه

درمان ریشه دندان | ENDODONTICS

اعصاب و عروق اصلی دندان در یک بافت نرم قرار گرفته اند که محل آن کانال های ریشه دندان است. به این بافت نرم در اصطلاح پالپ می گویند و زمانی که دچار مشکلات معمول از جمله عفونت شود، شما نیاز دارید به درمان آن اقدام کنید. در چنین زمانهایی است که پیشنهاد دکتر به شما کمک گرفتن از روش درمان ریشه دندان می باشد.

مطالعه بیشتر
دندانپزشکی_اطفال_کودکان

دندانپزشکی کودکان | Pediatric Dentistry

کودکان در 6 ماهه اول زندگی خود شروع به درآوردن دندان میکنند و در سن 6 تا 7 سالگی هم شروع به از دست دادن اولین مجموعه دندانهای شیری خود می کنند که در نهایت دندانهای دائمی جایگزین میشوند. این یک باور غلط است که کودکان فقط در صورتی که درد یا پوسیدگی دندان دارند باید به دندانپزشک مراجعه کنند. 

مطالعه بیشتر

دندانپزشکی زیبایی | COSMETIC DENTISTRY

دندانپزشکی زیبایی عموماً برای اشاره به هر نوع کار دندانپزشکی که ظاهر دندان‌ها، لثه‌ها و یا بایت(شکل صحیح قرارگیری دندانها روی هم) را بهبود می‌بخشد، استفاده می‌شود. این بخش از دندانپزشکی در درجه اول بر بهبود زیبایی دندان در رنگ، موقعیت، شکل، اندازه، تراز و ظاهر کلی لبخند تمرکز دارد. بر اساس نظر آکادمی دندانپزشکی زیبایی آمریکا ، 99.7 درصد از بزرگسالان لبخند را به عنوان یک دارایی مهم اجتماعی می دانند و 74 درصد معتقدند که لبخند غیرجذاب می تواند مانع از موفقیت شغلی شود.

مطالعه بیشتر
ایمپلنت_دندان

ایمپلنت دندانی | IMPLANT

اگر بزرگسال هستید و یک یا چند دندان را از دست داده اید ایمپلنت دندان یکی از بهترین و موثرترین روش های جایگزینی دندان از دست رفته می باشد. زیرا اگر استخوان فک بدون پشتیبانی باقی بماند، آسیب ناشی از تحلیل استخوان به سختی قابل بازگشت است. 

مطالعه بیشتر
جراحی_لثه

جراحی لثه | PERIODENTAL SURGERY

جراحی پریودنتال یک روش دندانپزشکی برای بازگرداندن ظاهر و عملکرد دندان ها، لثه ها و استخوان های آسیب دیده به دلیل بیماری شدید لثه است. دندانپزشک می تواند به شما در تعیین اینکه آیا کاندید عمل جراحی هستید یا خیر کمک کند. جراحی لثه انواع مختلف دارد که در بسیاری از موارد به دلیل بیماری لثه توصیه می شود. شایعترین علت بیماری لثه، تجمع پلاک و باکتریها در دهان و ایجاد عفونت است. با این حال در موارد نادر عوامل دیگری مانند داروها یا بیماریهای مزمن می توانند شما را مستعد بیماری لثه کنند.

مطالعه بیشتر
پروتز_دندانی

پروتزهای دندانی | DENTAL PROSTHESIS

پروتز دندان یا بَرسازهٔ دندانی یک پروتز داخل دهانی است که برای ترمیم (بازسازی) نقص دندان‌های از دست رفته و از بین رفتگی ساختارهای نرم یا سخت فک و کام استفاده می‌شود. پروتز دندان جایگزین یا ترمیم دندان های از دست رفته یا آسیب دیده می شوند و از آن برای توانبخشی (جویدن)، بهبود زیبایی‌ و گفتار کمک گرفته می‌شود. پروتز دندان ممکن است با اتصال به دندانها یا ایمپلنت‌های دندانی، با مکش یا با نگه داشتن منفعل توسط عضلات اطراف، در محل اتصال یابد. مانند سایر انواع پروتزها، پروتزهای دندانی نیز می‌توانند به‌طور دائم ثابت یا جدا شونده باشند.

مطالعه بیشتر